14 Oct
0

Chery yedek parçaları

Yazar: admin Okunma: 90

Chery Yedek Parça

Chery, 1997 yılında Çin’ de kurulmuştur. Kurulmasıyla birlikte Çin’ in ekonomisini düzeltmeyi hedeflemişlerdir. Gelişen teknoloji ile birlikte kısa sürede büyüyerek Çin’ in en büyük otomobil markası haline gelmiştir. Bunun yanı sıra Chery, dünyanın en hızlı büyüyen otomobil markasıdır. Kuruluş yılından itibaren modern teknolojiyi yakından takip ederek Avrupai teknolojiler ile kendini geliştirmiştir. Chery, modern şanzıman tasarımı için Bosch firması ile ortak bir çalışma yürüterek kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Chery modelleri

Chery markasının kalitesi ve oto dizaynı ile Lotus Mühendislik ilgilenmektedir. Lotus Mühendislik ile çalışmalara başladıktan sonra çok sayıda kaliteli araba üretimi gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda çok sayıda araba satışı da yaparak geri dönüşleri fazlasıyla almıştır. Chery markasının kendine ait araba modelleri bulunmaktadır. Bu modeller Alia, Change, Niche, Kimo, Tiggo ve Taxim olmak üzere 6 adettir. Otomotiv sektöründe oldukça iddialı şekilde ilerleyen Chery, şimdilerde ilk hibrid otomobil üretimini gerçekleştirmek için çalışmalarına başlamıştır.

Bosch, Lotus Mühendislik gibi ünlü isimler ile çalışmasından dolayı Chery, ülkemizde kullanımı tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Fakat kullanıcısı sınırlı sayıdadır. Bunun temel sebebi Chery yedek parça yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde hem yetkili servisi hem de yedek parça sağlayıcısı bulmak çok zordur. Araçlarınızın aynı performansı uzun süre sergileyebilmeleri için arıza oluşturan parçalarını orijinal yedek parçaları ile değiştirmeniz gerekmektedir.

Yedek parça sıkıntınızın ortadan kalkması ve Türkiye’ de ki Chery kullanıcılarının mağdur olmaması için yedek parça sağlayıcısı olan www.arabaparcasi.net hizmet vermeye başlamıştır. Birbirinden iddialı modelleri ile göz kamaştıran, rahatlığı ve konforu ile kullanıcılarına sürüş keyfinin tadını doyasıya çıkarmayı sağlayan Chery modelleri için tüm yedek parçaları bu sitede bulabilirsiniz. Yedek parça konusunda tam donanımlı olan bu site sayesinde Türkiye’ nin dört bir yanında ihtiyaç duyulan Chery yedek parçaları artık bir tık uzağınızdadır. Yedek parça konusunda oldukça deneyimli bir ekip ile çalışma gösteren web sitesi siparişlerinizi kısa sürede paketleyip kargoya vermektedir. Mesai saatleri içerisinde 16.00’ a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmekte ve kısa sürede adresinize teslim edilmek için çaba gösterilmektedir.

Chery yedek parça web sitesinden almış olduğunuz bütün yedek parçalar garanti kapsamında kullanıcılarına gönderilmektedir. Aynı zamanda hepsi orijinaldir. Chery modelleri üst düzey motor seçenekleri ile donatılmıştır. Bunun yanı sıra her modelin kendine göre dikkat çekici ve etkileyici özellikleri bulunmaktadır. Bunlar göz önüne alındığında Chery markası günlük hayatta çok rahat kullanılabilecek araç seçeneklerinden biridir. Artık www.cheryyedekparca.org sitesinin de yedek parça hizmeti vermesiyle birlikte Türkiye’ de de kullanıcısı gün geçtikçe artmaya başlamaktadır.

Chery yedek parçaları

Chery yedek parça listesinde çok uygun fiyatlara şu ürünler satışa sunulmuştur: kaporta aksamına dair motor kaputu, arka bagaj kapağı, ön tampon, ön çamurluk,  çamurluk davlumbazı, kapı sacları, kapı kolları, ızgaralar, panjur, tampon demirleri yer almaktadır. Motor aksamı için motor parçaları, şanzıman ürünleri yer almaktadır. Aksesuarlara dair kapı kolu, depo kapağı, ayna kapağı, bagaj açma kapağı gibi ürünleri bulabilirsiniz. Debriyaj seti, baskı, balata, bilya, hava filtresi, triger seti, triger kayışı, balata takımı, devirdaim borusu, devirdaim su deposu, yağ ve bakım seti ile alakalı tüm ürünler www.cheryyedekparca.org sitesinde satışa sunulmuştur. Güvenilir bir siteden alışveriş yapmak isteyen, günlerce kargo beklemek istemeyen Chery kullanıcıları yedek parça ihtiyaçlarını en hızlı ve en düşük fiyatlar ile karşılamak için Chery yedek parça sayfasını ziyaret edebilirler.

 

Yorumlar
Yorum yaz