Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 80Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 84Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 87Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 91Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 96Notice: Undefined index: tr in /home/ersevcom/cheryyedekparca.org/catalog/controller/blog/home.php on line 102

Tiggo Yedek Parça

Tiggo Yedek Parça

Yazar: admin Okunma: 88 Yayın Tarihi: 06 Jan 2019 Yorum 0

Tiggo Yedek Parça Chery markasına ait bir model olan Tiggo, Chery Suv kategorisinde yer almaktadır. Tiggo, dış tasarımının gösterişli ve güzel olması ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tiggo modelinin üretimine 2006 yılında başlanmıştır. 1,6 litre motor gücüne sahiptir.

Devamını Oku

Chery yedek parçaları

Chery yedek parçaları

Yazar: admin Okunma: 121 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016 Yorum 0

Chery Yedek Parçaları Chery, 1997 yılında Çin’ de kurulmuştur. Kurulmasıyla birlikte Çin’ in ekonomisini düzeltmeyi hedeflemişlerdir. Gelişen teknoloji ile birlikte kısa sürede büyüyerek Çin’ in en büyük otomobil markası haline gelmiştir. Bunun yanı sıra Chery, dünyanın en hızlı büyüyen otomobil markasıdır. Kuruluş yılından itibaren modern teknolojiyi yakından takip ederek Avrupai teknolojiler ile kendini geliştirmiştir. 

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)