Hakkımızda

www.cheryyedekparca.org, yaklaşık 17 yıldır yedek parça sektörünün içinde bulunan ve bünyesinde faaliyet gösteren www.cheryyedekparca.org-internet ve otomotiv sektöründe üretimden dağıtıcılığa kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

www.cheryyedekparca.org Türkiye'de sıkıntısı çekilen otomotiv yedek parça tedariğinin modern ve teknolojik bir altyapıya kavuşmasını kendine vizyon olarak belirlemiştir. Bu amaca yönelik olarak www.cheryyedekparca.org son araç kullanıcılarından, ürün toptancılarına kadar herkesin elektronik ticaret imkanlarını kullanarak şeffaf bir yapıyla ürün satın almalarını, ne satın aldıklarını bilmelerini, seçim yapma özgürlüğüne kavuşmalarını, kendi araçlarını tanımalarını sağlayacak dev bir veritabanı oluşturmuş; bu veritabanı sayesinde yedek parça ve servis ihtiyacı olanların aradıkları şeyi kolayca bulmaları sağlanmıştır.Otomobil yedek parça, bakım montaj ve aksesuar satışını online olarak yapan şirket, 2012 yılında lastik satış ve montaj hizmetini de bünyesine katarak en kapsamlı yedekparça sitesi olma yolunda ilerleme göstermeyi hedeflemektedir.

www.cheryyedekparca.org internet dışında satış yapmamaktadır. Telefon,email ile ön sipariş kabul edilmektedir. www.cheryyedekparca.org'un fiziksel mağazası yoktur.